Dostosuj wydruk

Wybraliście wycieczkę!

Wybraliście wycieczkę!

To już pewne - zwycięska klasa pojedzie na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Tak zdecydowaliście, głosując na propozycje wycieczek, jakie przygotowaliśmy. Wyjazd zaplanowano na drugą połowę czerwca. A kto pojedzie? O tym przekonamy się już niedługo, bo finał naszej akcji zbliża się wielkimi krokami.

Nagrody tygodnia otrzymują: Jakub Wróblewski z kl. IIa z SP w Poniecu za „5” z edu. plastycznej i Filip Czajka z kl. IVa z SP nr 1 w Gostyniu za „6” z j. polskiego. Uczniowie dostaną koszulki i zaproszenia do pizzerii. Gratulujemy!


ZASADY KONKURSU:

Zdobywasz w szkole szóstkę lub piątkę, albo inną najwyższą ocenę lub w zawodach, konkursach I miejsce. Wycinasz kupon z „Życia Gostynia”, wypełniasz i wysyłasz lub przynosisz do redakcji (ul. Powstańców Wlkp. 44, 63-800 Gostyń). Kupon możesz także wrzucić do specjalnych kartoników, które już niebawem pojawią się w waszych szkołach. Pamiętaj! Każda ocena musi być podpisana przez nauczyciela lub trenera. Co potem? Czekasz i śledzisz kolejne wydania naszej gazety. Być może to właśnie Ty wgrasz nagrodę tygodnia: koszulkę i zaproszenie do Pizzerii „105” w Gostyniu (talon o wartości 50 zł). Dwa razy w miesiącu nagrodę wręczymy dodatkowo osobie, która na pizzę zabierze całą klasę!

Akcja potrwa do końca maja. Co tydzień wyłaniać będziemy laueatów tygodnia, a podczas wielkiego finału zwycięzcę konkursu, który zabierze swoją klasę na dwudniowa wycieczkę. To nie koniec atrakcji. Dla kolejnej klasy zorganizujemy piknik w Nadleśnictwie Piaski, a jeden z laureatów weźmie udział w półkolonii organizowanej w wakacje przez gostyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wręczymy także nagrody dodatkowe.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Regulamin akcji "Piątka dla Życia"

 

autor: Anna Twardowska

Źródło:

Dodano: 2018.05.28

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00