Dostosuj wydruk

Kolejni laureaci odebrali nagrody

Kolejni laureaci odebrali nagrody

Koszulki i zaproszenia do pizzerii dostali w tym tygodniu: Wiktor Kurasiak z klasy Va z SP w Żytowiecku za „6” z j. polskiego oraz Agata Jankowiak z klasy IIIa z SP w Pępowie za „5” z matematyki. Gratulujemy! 

Na początku czerwca poznamy laureata „Piątki dla Życia”, który zabierze całą klasę na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Tak zdecydowaliście, głosując na propozycje wycieczek, jakie przygotowaliśmy. Wyjazd zaplanowano na drugą połowę czerwca. 


ZASADY KONKURSU:

Zdobywasz w szkole szóstkę lub piątkę, albo inną najwyższą ocenę lub w zawodach, konkursach I miejsce. Wycinasz kupon z „Życia Gostynia”, wypełniasz i wysyłasz lub przynosisz do redakcji (ul. Powstańców Wlkp. 44, 63-800 Gostyń). Kupon możesz także wrzucić do specjalnych kartoników, które już niebawem pojawią się w waszych szkołach. Pamiętaj! Każda ocena musi być podpisana przez nauczyciela lub trenera. Co potem? Czekasz i śledzisz kolejne wydania naszej gazety. Być może to właśnie Ty wgrasz nagrodę tygodnia: koszulkę i zaproszenie do Pizzerii „105” w Gostyniu (talon o wartości 50 zł). Dwa razy w miesiącu nagrodę wręczymy dodatkowo osobie, która na pizzę zabierze całą klasę!

Akcja potrwa do końca maja. Co tydzień wyłaniać będziemy laueatów tygodnia, a podczas wielkiego finału zwycięzcę konkursu, który zabierze swoją klasę na dwudniowa wycieczkę. To nie koniec atrakcji. Dla kolejnej klasy zorganizujemy piknik w Nadleśnictwie Piaski, a jeden z laureatów weźmie udział w półkolonii organizowanej w wakacje przez gostyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wręczymy także nagrody dodatkowe.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Regulamin akcji "Piątka dla Życia"

 

autor: Anna Twardowska

Źródło:

Dodano: 2018.05.23

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00