Dostosuj wydruk

Otrzymali nagrody za "szóstki"

Otrzymali nagrody za

Koszulki i zaproszenia do pizzerii dostali w tym tygodniu: Patrycja Waleńska z klasy IVd ze SP w Piaskach za „6” z muzyki, Magda Kubiak z klasy IIa ze SP w Pogorzeli za „6” z edukacji plastycznej. Całą klasę do pizzerii zabierze Szymon Szczepaniak z klasy II ze SP w Ciołkowie za „6” z edukacji matematycznej. Gratulujemy! 

Pod koniec maja poznamy laureata „Piątki dla Życia”, który zabierze całą klasę na dwudniową wycieczkę. Dokąd? O tym, jak zwykle zadecydujecie sami.


ZASADY KONKURSU:

Zdobywasz w szkole szóstkę lub piątkę, albo inną najwyższą ocenę lub w zawodach, konkursach I miejsce. Wycinasz kupon z „Życia Gostynia”, wypełniasz i wysyłasz lub przynosisz do redakcji (ul. Powstańców Wlkp. 44, 63-800 Gostyń). Kupon możesz także wrzucić do specjalnych kartoników, które już niebawem pojawią się w waszych szkołach. Pamiętaj! Każda ocena musi być podpisana przez nauczyciela lub trenera. Co potem? Czekasz i śledzisz kolejne wydania naszej gazety. Być może to właśnie Ty wgrasz nagrodę tygodnia: koszulkę i zaproszenie do Pizzerii „105” w Gostyniu (talon o wartości 50 zł). Dwa razy w miesiącu nagrodę wręczymy dodatkowo osobie, która na pizzę zabierze całą klasę!

Akcja potrwa do końca maja. Co tydzień wyłaniać będziemy laueatów tygodnia, a podczas wielkiego finału zwycięzcę konkursu, który zabierze swoją klasę na dwudniowa wycieczkę. To nie koniec atrakcji. Dla kolejnej klasy zorganizujemy piknik w Nadleśnictwie Piaski, a jeden z laureatów weźmie udział w półkolonii organizowanej w wakacje przez gostyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wręczymy także nagrody dodatkowe.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Regulamin akcji "Piątka dla Życia"

 

autor: Anna Twardowska

Źródło:

Dodano: 2018.05.10

gostynska.pl Copyright © 2007 - 2019 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kolejowa 15, 63-800 Gostyń., 65 572 74 00