Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

"Piątka dla Życia". Oliwka wygrała wycieczkę dla całej klasy

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    12.06.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń.  Podsumowanie tegorocznej akcji odbyło się w SP nr 1Gostyń. Podsumowanie tegorocznej akcji odbyło się w SP nr 1 fot. A. Twardowska

Dziękujemy, że kolejny rok byliście z nami. W ubiegłym tygodniu oficjalnie podsumowaliśmy akcję "Piątki dla Życia" i wręczyliśmy szczęśliwcom nagrody. 

W piątek, 9 czerwca, gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czarnego Legionu w Gostyniu. To właśnie jej uczennica, Oliwia Majchrzak, wygrała główną nagrodę – wycieczkę dla całej klasy do Torunia. Zarówno laureatka, jak i jej rówieśnicy, byli bardzo szczęśliwi z tego powodu. Przekonywali również, że Oliwia jest bardzo zdolną uczennicą. Dobro szybko wróciło – dowiedzieliśmy się, że to właśnie ona w ubiegłym roku przekazała wszystkie swoje oszczędności na rzecz chorego Oskara Zaremby z Daleszyna. Szczęście uśmiechnęło się do niej podczas losowania głównej nagrody.

Tego samego dnia na boisku szkolnym, uroczyście wręczyliśmy pozostałe nagrody. Ku naszej uciesze, w tym roku spotkaliśmy się ze wszystkimi nagrodzonymi uczestnikami akcji.

Dziękujemy sponsorom za wsparcie tej inicjatywy, a dzieciom za tak liczny udział i nadesłane kupony. O finale przeczytasz w bieżącym, wyjątkowo poniedziałkowym, Życiu Gostynia. 

Czytaj także o wyjątkowym jubileuszu przedszkola - KLIK. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!