Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Michał i jego klasa odebrali nagrodę!

› Aktualności ponad rok temu    17.06.2015
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dzieci pojadą nad morzeDzieci pojadą nad morze fot. I. Skorzybót

W tym roku główną nagrodę w konkursie „Piątka dla Życia” wręczyliśmy w Zespole Szkół w Żytowiecku.

Uczeń tej szkoły – Michał Staśkiewicz zabierze całą klasę na wycieczkę nad polskie morze – do Świnoujścia i Wolińskiego Parku Narodowego. Społeczność uczniowska, wraz z dyrektorem Mariuszem Kędzierskim, przyjęli nas i naszych gości bardzo gościnnie.

- Dzisiaj nagradzamy dzieci za zdobywanie bardzo dobrych ocen – podkreślała Hanna Hejduk, redaktor naczelna Życia Gostynia. Przypomniała na czym polega akcja i co można zyskać zbierając kupony z bardzo dobrymi ocenami.

Prezes Powiatowego Banku Spółdzielczego Marek Banaszak wręczył Michałowi z klasy I b voucher uprawniający do zrealizowania wraz z całą klasą nagrody – czyli wycieczki nad morze.

Podczas uroczystości nagrodziliśmy również uczniów, którzy przysłali najwięcej kuponów w tegorocznej edycji. Rower odebrała Natalia Gendera ze Szkoły Podstawowej w Wycisłowie (nadesłała 99 kuponów), natomiast Weronika Gruchociak ze Szkoły Podstawowej w Pogorzeli zdobyła aż 104 bardzo dobre oceny. Weronika pojedzie również na wycieczkę nad morze.

Nasi sponsorzy, bez których nie udałoby się zorganizować akcji, wręczyli laureatom również: voucher na Piknik w Nadleśnictwie Piaski, w którym weźmie udział klasa Olka Kaniewskiego z klasy Ia ze Szkoły Podstawowej w Pogorzeli i półkolonię z OSiRem, w której uczestniczyła będzie Julia Nowak z Gostynia. Rozdaliśmy również nagrody niespodzianki.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!